لیزر موهای زاید

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی   تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد .

بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد .

کاتاژن (مرحله توقف رشد):ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد .

مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً 100 روز و دیگـر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد .

 

رفع کل موهای زاید بدن و صورت با دستگاه سوپر لیزر  E-light    2014 نسل چهارم ترکیبی از  RF+ IPL با استفاده از Skin Cooler  با سیستم TE))

استفاده همزمان از سیستم IPL برای موهای مشکی و قطور و پوستهای روشن و RF برای موهای کرکی و پوستهای تیره .

ویژگی ها:

1) استفاده از Skin Cooler  با سیستم ترمو الکتریک (TE)

2) انتقال حداکثر انرژی به بافت بدن بدون ایجاد عوارض و سوختگی

3) سیستم خنک کننده منحصر بفرد بدون درد و سوختگی

4)موثر برای همه تایپ های پوستی و انواع موها ( حتی موهای کرکی و پوستهای تیره )

5) ترمیم پوست و جوانسازی بطور همزمان در ناحیه لیزر شده.

بعد از انجام لیزر تعداد موها کاهش یافته اما چون موهــا در فازهای متفاوتی از رشد به سر می برند تعدادی از آنها طی عمل لیـزر از بیـن نرفته و باقی می مانند.

بنابراین باید این عمل هر چهار هفـته یکبـار تکــرار شده تا موها کاملاً از بین بروند . تعداد جلسات حداقل  6 الی8  جلسه می باشد.